Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 22. listopadu a pátek 24. listopadu 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Uzavření sběrného dvora v Mánesově ulici

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na rodinný animovaný film LETÍME o vrabčákovi, který žil v čapí rodině, a tak si myslel, že je čáp. Představení se uskuteční v  pátek 24. listopadu 2017 v 18:00 hodin.


Uzavření sběrného dvora v Mánesově ulici

Upozorňujeme občany, že sběrný dvůr v Mánesově ulici je dočasně mimo provoz. Obnovení provozu předpokládáme v průběhu ledna 2018. Stavební a nebezpečné odpady vybírají v souladu s platnými ceníky sběrné dvory v Liberci a Turnově. Pneumatiky doporučujeme v rámci zpětného odběru odevzdat u prodejce.  Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici tyto druhy odpadů nepřebírá. Děkujeme za pochopení.

Vytvořeno 22.11.2017 10:32:21 | přečteno 261x | irena.libalova
load