Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 22. října 2014, 11:00 a 17:00 hodin

Nález psa; Pozvánka do kina.

Nález psa

Oznamujeme občanům, že byl nalezen pes v Jílovém, a to kříženec německého ovčáka černohnědé barvy, pohlaví pes. Bližší informace u p. Honců na tel. č. 724234335.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na úspěšnou českou komedii Kameňák 4. Přijďte se pobavit do kina v pátek 24. října 2014 v 19:00 hodin.

Vytvořeno 22.10.2014 15:50:25 | přečteno 746x | irena.libalova
load