Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 22. února a pátek 24. února 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Lyžařský areál na Buříně uzavřen; Amazonie střední Ameriky; Přátelské posezení

Lyžařský areál na Buříně uzavřen

Lyžařský oddíl SK Hodkovice nad Mohelkou oznamuje, že z důvodu nepříznivého počasí je lyžařský vlek na Buříně mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

Amazonie střední Ameriky

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny zájemce na besedu pana Oty Knoblocha doplněnou autorským promítáním o jeho cestách po Amazonii. Beseda se uskuteční v sále městského kina v pátek 24. 2. 2017 od 18:00 hodin. 


Přátelské posezení

Restaurace Arcivévoda Štěpán Vás srdečně zve na Přátelské posezení při kávě, vínečku, pivečku a písničkách našeho mládí s hudebním doprovodem Jizerského Tria - ŠRAML. Posezení se koná v pátek 3. 3. 2017 od 15:00 do 18:00 hodin. 

Vytvořeno 22.2.2017 8:43:59 | přečteno 296x | irena.libalova
load