Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 23. května a pátek 25. května 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; 19. ročník Memoriálu Vladimíra Linky; Uzavření gynekologické ambulance

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na animovanou pohádku PŘÍŠERKY POD HLADINOU. Představení se uskuteční v pátek 25. května 2018 od 19:00 hodin.


Memoriál Vladimíra Linky

ZO SDH Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na 19. ročník Memoriálu Vladimíra Linky, který se koná dne 26. května 2018 v Hodkovicích nad Mohelkou. Jedná se o pochod, během kterého účastníci plní netradiční úkoly. Hlídka musí mít 5 členů. Lze přihlásit i dětské hlídky. Prezentace je od 8:00 do 8:45 hodin a první hlídka startuje v 9:00 hodin. Během dne je připraveno občerstvení a posezení s příjemnou hudbou.


Uzavření gynekologické ambulance

MUDr. Jan Aulehle oznamuje, že ve středu 30. května 2018 bude gynekologická ambulance v Hodkovicích nad Mohelkou uzavřena.Vytvořeno 23.5.2018 16:41:34 | přečteno 240x | irena.libalova
load