Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 23. ledna 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na 1. veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; ZiPS 2018/2019 - Já jsem muzikant; Penzion V Údolí - Jílové

Pozvánka na 1. veřejné zasedání ZM Hodkovice n. M.

1. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 23. ledna 2019 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na plakátech na výlepových ve městě a na webových stránkách našeho města. Těšíme se na Vaši účast!


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na úspěšnou českou komedii  PO ČEM MUŽI TOUŽÍ. Představení se uskuteční v pátek 25. ledna 2019 v 19:00 hodin.


ZiPS 2018/2019 - Já jsem muzikant

V rámci Zimní pohádkové sezóny v neděli 27. ledna 2019 v klubovně Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou zazpívá a zahraje Dagmar Čemusová z Českého Dubu v představení„JÁ JSEM MUZIKANT“. Začátek je v 15:00 hodin.


Penzion V Údolí -  Jílové

Profesionální tým nově otevřené restaurace s penzionem V Údolí v Jílovém Vás zve k příjemnému posezení v krásném prostředí. K dispozici je široký výběr minutkových specialit, pizz, dezertů a od pondělí do pátku i nabídka hotových jídel. Samozřejmě vynikající čepovaný Plzeňský Prazdroj, světlý i tmavý Kozel. V odděleném salonku s kapacitou až 24 osob je možno uspořádat firemní večírky, školení, rauty, svatební a smuteční hostiny nebo jiné oslavy. Otevřeno je sedm dní v týdnu od 11:00 do 22:00 hodin, v pátek a v sobotu do 23:00 hodin.

Vytvořeno 23.1.2019 12:35:03 | přečteno 251x | irena.libalova
load