Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 23. listopadu a pátek 25. listopadu 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Adventní setkání na našem náměstí; Gospel Generation

Adventní setkání na našem náměstí

Město a Městské kulturní středisko Hodkovice nad Mohelkou ve spolupráci s kulturní komisí Vás srdečně zvou na odpolední adventní setkání na našem náměstí již tuto sobotu 26. listopadu 2016. Program bude slavnostně zahájen ve 14:00 hodin. V průběhu odpoledne vystoupí děti z naší mateřské a základní školy, od 16:00 hodin se můžete těšit na Country Vánoce hudební skupiny Poutníci a vyvrcholením programu bude rozsvícení vánočního stromu v 17:00 hodin. Součástí programu je také výstava betlémů a promítání pásma krátkých pohádek v městském kině od 14:00 do 16:30 hodin. Přijďte, těšíme se na Vás.


Gospel Generation

První letošní adventní koncert v podání pěveckého sboru Gospel Generation se uskuteční v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou v neděli 27. listopadu 2016 od 18:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni.

Vytvořeno 25.11.2016 10:21:52 | přečteno 313x | irena.libalova
load