Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 23. prosince 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Betlémské světlo; Štěpánská taneční zábava; Uzavření sběrného dvora.

Betlémské světlo.

I letos budou skauti a skautky rozdávat Betlémské světlo v chodbě hodkovické radnice, a to na Štědrý den 24. prosince 2015 do 14:00 do 15:30 hodin. Přijďte si i Vy ke skautům se svíčkou pro plamínek Betlémského světýlka na Váš štědrovečerní stůl. Pro plamínek zapálený v jeskyni, kde se narodil Ježíšek.


Uzavření sběrného dvora.

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude od 23. prosince 2015 do 4. ledna 2016 uzavřen z důvodu čerpání dovolené. K dispozici zůstává sběrný dvůr v Mánesově ulici. Děkujeme za pochopení.  


Štěpánská taneční zábava.

Restaurace a Hotel Arcivévoda Štěpán si Vás dovoluje pozvat na Štěpánskou taneční zábavu v sobotu 26. prosince 2015. Hudba, raut, dobrá nálada. Poslední vstupenky v prodeji v restauraci.

Vytvořeno 23.12.2015 10:00:45 | přečteno 496x | irena.libalova
load