Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 23. září 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Očkování proti vzteklině; Pozvánka do kina; Grilování Na Koupališti. 

Očkování proti vzteklině.

Oznamujeme občanům, že dnes od 17:00 do 18:00 hodin je náhradní termín očkování proti vzteklině u pana Honců v České ulici čp. 148.


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na druhé pokračování úspěšné americké hororové komedie PÁR NENORMÁLNÍCH AKTIVIT 2. Přijďte se pobavit do kina v pátek 25. září 2015 v 19:00 hodin.


Grilování Na Koupališti.

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá v pátek 25. září 2015 letošní poslední grilování kuřat a večer s harmonikou. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Vytvořeno 23.9.2015 12:25:53 | přečteno 408x | irena.libalova