Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 24. a pátek 26. července 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Dovolená v ordinaci MUDr. Malíka; Dovolená MUDr. Jan Aulehle

Dovolená v ordinaci MUDr. Malíka

Ve dnech 29. července - 9. srpna 2019 bude čerpat dovolenou ordinace MUDr. Malíka. Od 29. července  do 2. srpna 2019 zastupuje MUDr. Srna Hodkovice nad Mohelkou a od 5. srpna do 9. srpna 2019 MUDr. Šatava Osečná/Rozstání. Ordinační hodiny a další informace najdete na www.medimal.cz nebo na webových stránkách města.


Dovolená MUDr. Jan Aulehle

Gynekologická ordinace MUDr. Aulehle bude v týdnu od 29. července do 2. srpna 2019 uzavřena z důvodu dovolené.

Vytvořeno 24.7.2019 10:42:50 | přečteno 255x | irena.libalova
load