Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 24. a pátek 26. ledna 2018, 11:00 a 17:00 hodin

II. kolo volby prezidenta republiky; Pozvánka do kina; SRPH - Veřejná výroční schůze; ZiPS - Dračí pohádky; MUDr. Aulehle - uzavření ordinace

II. kolo volby prezidenta republiky

se uskuteční ve dnech 26. a 27. ledna 2018 v Základní škole T. G. Masaryka v Hodkovicích nad Mohelkou. V pátek budou volební místnosti otevřeny od 14:00 do 22:00 hodin a v sobotu od 08:00 do 14:00 hodin. S sebou si vezměte platný občanský průkaz nebo cestovní pas. Hlasovací lístky obdrží každý volič ve volební místnosti. 


SRPH - Veřejná výroční schůze

Spolek rodáků a přátel Hodkovic Vás srdečně zve na veřejnou výroční členskou schůzi, která se koná v pátek 26. ledna 2018 od 17:30 hodin v restauraci U Arcivévody Štěpána na našem náměstí. Po skončení schůze proběhne beseda s hostem večera RNDr. Dominikem Rubášem o přírodních zajímavostech v okolí Hodkovic nad Mohelkou.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na druhé pokračování české trilogie Zahradnictví, tentokrát pod názvem ZAHRADNICTVÍ: DEZERTÉR. Film zobrazuje osudy hlavních hrdinů na pozadí událostí v letech 1947 – 1953. Představení se uskuteční v pátek 26. ledna 2018 v 19:00 hodin.


ZiPS - Dračí pohádky

Na neděli 28. ledna 2018 jsou pro děti připraveny Dračí pohádky. Představení se koná v klubovně Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou od 15:00 hodin. 


MUDr. Jan Aulehle - uzavření ordinace

MUDr. Jan Aulehle oznamuje svým pacientkám, že ve středu 31. ledna 2018 bude ordinovat pouze ve své ordinaci v Liberci. Gynekologická ordinace v Hodkovicích nad Mohelku bude uzavřena. 

Vytvořeno 24.1.2018 17:10:25 | přečteno 256x | irena.libalova
load