Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 24. a pátek 26. října 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina - Bufo Alvarius; Sázení Lípy republiky a koncert "Český národ neskoná"

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny milovníky dokumentárních filmů na zcela ojedinělý projekt zachycený filmovou kamerou BUFO ALVARIUS. Tento dokument pojednává o nejsilnějším známém přírodním psychedeliku, které se získává z žáby bufo alvarius, testovaném na skupině dobrovolníků. Představení je určeno divákům od 18 let a uskuteční se v pátek 26. října 2018 od 19:00 hodin.


Sázení Lípy republiky a koncert "Český národ neskoná"

Město Hodkovice nad Mohelkou Vás zve v sobotu 27. října 2018 v 16:00 hodin na sázení Lípy republiky. Lípa bude zasazena mezi kolonií a sídlištěm Podlesí. Přesné místo naleznete na mapce v říjnovém Kulturním kalendáři nebo na webových stránkách města. Po vysazení lípy následuje od 17:00 hodin v městském kině koncert "Český národ neskoná" v podání sólistů Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Po ukončení koncertu bude položena kytice k pomníku T. G. Masaryka na našem náměstí.


 


Vytvořeno 24.10.2018 15:44:33 | přečteno 271x | irena.libalova
load