Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 24. října 2012, 14:45 hodin

Oznámení o zrušení pořadu Naše písnička; Omezení provozní doby sběrného dvoru v Pelíkovické ulici; Nález bílého kotěte.

Zrušení programu Naše písnička.

Oznamujeme občanům, že vystoupení kapely Plechařinka pod názvem Naše písnička, které se mělo ustkutečnít zítra od 16:00 hodin v DPS se z důvodu nemoci ruší. Náhradní termín bude včas oznámen. Děkujeme za pochopení.


Dočasné omezení provozní doby sběrného dvoru v Pelíkovické ulici.

Upozorňujeme občany, že od soboty 20. 10. 2012 až do odvolání je z důvodu nemoci sběrný dvůr v Pelíkovické ulici otevřen pouze každou sobotu  od 9:00 do 13:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Nález bílého kotěte.

Oznamujeme občanům, že se našlo krásné bílé kotě, stáří asi 2 měsíce. Bližší informace na tel. čísle 606 104 630.

Vytvořeno 24.10.2012 15:02:53 | přečteno 1033x | irena.libalova
load