Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 24. září 2014, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Náhradní termín vakcinace proti vzteklině; Výzva občanům - připomínky k veřejné linkové dopravě; Pozvánka do kina

Veřejné zasedání zastupitelstva města

4. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se uskuteční dnes ve středu 24. září 2014 od 18:00 hodin v Kulturním domě. ikona souboruProgram zasedání je zveřejněn na webových stránkách města a na plakátech na výlepových plochách po městě.


Náhradní termín vakcinace psů proti vzteklině

Upozorňujeme občany, že náhradní termín vakcinace psů proti vzteklině je dnes 24. září 2014 u pana Jaroslava Honců, v České ulici č. 148, Hodkovice nad Mohelkou


Výzva občanům - připomínky k veřejné linkové dopravě

S ohledem na současné projednávání veřejné dopravy v Libereckém kraji, žádáme občany, aby městu podali své připomínky, náměty a podněty k veřejné linkové dopravě, týkající se zejména jejich cest za zaměstnáním a studiem. Své připomínky, prosím, předejte městu nejdéle do 3. října 2014, aby je město mohlo předat dál k projednání.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na český film VEJŠKA, který je volným pokračováním úspěšného filmu Gympl a dál sleduje osudy dvou kamarádů, jejichž koníčkem je nelegální graffiti. Představení se uskuteční v pátek 26. září v 19.00 hodin.
Vytvořeno 24.9.2014 12:39:37 | přečteno 698x | irena.libalova
load