Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 25. a pátek 27. října 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Veřejné zasedání zastupitelstva města

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na českou animovanou pohádku VELKÁ SÝROVÁ LOUPEŽ o myšácích, kteří chtěli zažít dobrodružství. Představení se uskuteční v pátek 27. října 2017 od 18 hodin.


Veřejné zasedání zastupitelstva města

7. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 1. listopadu 2017 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na plakátech nebo na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast. 

Vytvořeno 25.10.2017 15:24:41 | přečteno 250x | irena.libalova
load