Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 25. března 2020, 11:00, 15:00 a 17:00 hodin

Bez roušky ani krok!; Informace k zápisu dětí do ZŠ; Informace pro pacienty praktických lékařů

Bez roušky ani krok!

Žádáme tímto občany o důsledné dodržování všech nařízení vlády, Libereckého kraje a Města Hodkovice nad Mohelkou. V České republice platí zákaz vycházení na veřejnost bez zakrytí úst a nosu. Žádáme Vás, abyste Váš pohyb na veřejnosti omezili na minimum.


Informace k zápisu dětí do ZŠ

Informace k zápisu dětí do ZŠ  najdete na webových stránkách Základní školy T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou - www.zshodkovice.cz v sekci aktuality.


Informace pro pacienty

Informace pro pacienty praktických lékařů v Hodkovicích nad Mohelkou najdete na webových stránkách města, na nástěnce v chodbě radnice a na dveřích zdravotního střediska. 

Vytvořeno 25.3.2020 10:55:38 | přečteno 224x | irena.libalova
load