Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 25. června 2014, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na zasedání zastupitelstva města; Páteční grilování restaurace Na Koupališti.

Pozvánka na zasedání zastupitelstva města

3. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná dnes od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Těšíme se na Vaši účast.


Páteční grilování v restauraci Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou Vás srdečně zve na venkovní grilování s živou hudbou, a to v pátek 27. června 2014 od 18:00 hodin. Grilovat se budou kuřata, žebra a ryby za každého počasí.

Vytvořeno 25.6.2014 13:54:50 | přečteno 770x | irena.libalova
load