Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 25. května a pátek 27. května 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Myslivecké hody, Grilování Na Koupališti.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na českou komedii CELEBRITY s.r.o. s Jiřím Mádlem, Vilmou Cibulkovou a Zuzanou Bydžovskou v hlavních rolích. Představení se uskuteční v pátek 27. května 2016 od 19.00 hodin.


Myslivecké hody

Myslivecký spolek Boženice si Vás dovoluje pozvat na Myslivecké hody, které se konají v sobotu 28. května 2016 od 10:30 hodin v myslivecké klubovně na adrese Kostelní vrch 710, Hodkovice nad Mohelkou.


Grilování Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti Vás zve v sobotu 28. května 2016 od 17:00 hodin na grilování ryb a krkovic. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.Vytvořeno 25.5.2016 13:58:54 | přečteno 451x | irena.libalova
load