Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 25. ledna 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na 1. veřejné zasedání ZM; Výzva k odstranění rampouchů; Pozvánka do kina; Výroční schůze SRPH

Pozvánka na 1. veřejné zasedání ZM

1. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se uskuteční ve středu 25. ledna 2017 v 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na webových stránkách města a na plakátech. Těšíme se na Vaši účast.


Výzva k odstranění rampouchů

Žádáme občany, aby v rámci ochrany zdraví a majetku odstranili rampouchy ze střech svých domů. V případě zájmu je možno objednat vysokozdvižnou plošinu a využít služeb TS Hodkovice.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nový český dokumentární film Heleny Třeštíkové STRNADOVI. Autorka sleduje osudy Strnadových od jejich svatby v roce 1980 až do současnosti. Představení se uskuteční v pátek 27.ledna 2017 v 19:00 hodin.


SRPH - výroční schůze

Spolek rodáků a přátel Hodkovic srdečně zve členy i nečleny na veřejnou výroční schůzi, která se koná ve čtvrtek 26. ledna 2017 od 18:00 hodin v restauraci U arcivévody Štěpána. Po skončení schůze beseda s paní Marcelou Augustovou, moderátorkou České televize.

Vytvořeno 25.1.2017 16:10:14 | přečteno 334x | irena.libalova
load