Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 25. února 2015 a pátek 27. února 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Uzavření sběrného dvora; MUDr. Malík - změna telefonního čísla; Pozvánka do kina; Hasičský bál "Zlatá Hvězda"; Restaurace Na Koupališti - páteční posezení s hudbou. 

Uzavření sběrného dvora. 

Upozorňujeme občany, že sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude ve čtvrtek 26. února 2015 z důvodu nemoci uzavřen. Sobotní provoz zůstává beze změn. Děkujeme za pochopení. 


MUDr. Malík - změna telefonního čísla.

MUDr. Martin Malík oznamuje svým pacientům změnu telefonního čísla do ordinace. Od 1. března 2015 bude nové číslo do ordinace 739 232 767. Staré číslo bude odpojeno. 


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou uvádí britskou animovanou komedii pro celou rodinu POŠŤÁK PAT. Pat se připravuje na pěveckou soutěž a dopisy za něj nosí robot, který však způsobí mnoho potíží. Představení se uskuteční v pátek 27. února 2015 v 19.00 hodin.


Hasičský bál "Zlatá Hvězda".

SDH Jílové pořádá v pátek 27. února 2015 ve 20:00 hodin tradiční Hasičský bál na Zlaté Hvězdě ve Žďárku. K tanci poslechu hraje skupina Víkend. Neváhejte, radost svému tělu udělejte!


Páteční posezení s hudbou.

Restaurace Na Koupališti Vás srdečně zve na posezení s hudbou skupiny MUDr. Srny v pátek 27. února 2015 od 19:00 hodin. Po celý večer se budou podávat steaky z vepřového a kuřecího masa a další dobrůtky. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu. 
Vytvořeno 25.2.2015 14:20:07 | přečteno 586x | irena.libalova
load