Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 25. září 2013, 16:00 hodin

6. veřejné zasedání ZM - středa 25. září 2013; Keňa - jak ji znáte, ale také neznáte - sobota 28. září 2013

Veřejné zasedání zastupitelstva města

6. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou, se koná dnes od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Těšíme se na Vaši účast.


Keňa - jak ji znáte, ale také neznáte

Horolezecký oddíl Hodkovice nad Mohelkou a parta nadšenců Vás srdečně zvou na přednášku nazvanou Keňa - jak ji znáte, ale také neznáte, která se uskuteční v sobotu 28. září od 18:00 hodin v Letním kině ve Skalním údolí. Po přednášce bude promítán film Nejdivočejší Afrika - dokument z Keni. Občerstvení je zajištěno - možnost opékání. Vstupné je dobrovolné. Při nepříznivém počasí budou diváci pod plachtou. 

Vytvořeno 25.9.2013 15:43:17 | přečteno 893x | irena.libalova
load