Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 25. září a pátek 27. září 2019, 11:00 a 17:00

Pozvánka do kina; Faistauerův memoriál

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na belgický animovaný film pro celou rodinu PSÍ VELIČENSTVO. Představení se uskuteční v pátek 27. září 2019 v 18:00 hodin.


Faistauerův memoriál

Lyžařský oddíl SK Hodkovice nad Mohelkou Vás zve v sobotu 5. října 2019 na 44. ročník běžeckého závodu - Lesní běh - Faistauerův memoriál, který se koná ve Skalním údolí v Hodkovicích nad Mohelkou. Start  dětských závodů začíná v 9:30 hodin, start hlavního závodu v kategoriích mužů a mužů-veteránů je naplánován na 11:30 hodin. Prezentace je možná na www.burin.cz nebo v místě závodu od 8:30 hodin.

Vytvořeno 27.9.2019 10:05:44 | přečteno 388x | irena.libalova
load