Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 26. června 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka 4. veřejné zasedání ZM; Dovolená MUDr. Aulehle; Párty na terase KáDéčka

Pozvánka 4. veřejné zasedání ZM

4. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 26. června 2019 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na webových stránkách města a na plakátech. Těšíme se na Vaši účast!


Dovolená MUDr. Aulehle

MUDr. Jan Aulehle oznamuje, že v týdnu od 1. do 4. července 2019 neordinuje z důvodu čerpání dovolené. 


Párty na terase KáDéčka

Restaurace KáDéčko Vás zve na venkovní PÁRTY na terase kulturního domu, která se koná tuto sobotu 29. června 2019. Ty největší hity světové i domácí hudební scény bude hrát kapela H!T! s místní Luckou Kotrmanovou. Přijďte se pobavit a ochutnat speciality z grilu.

Vytvořeno 26.6.2019 14:10:20 | přečteno 225x | irena.libalova
load