Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 26. dubna 2017, 11:00 a17:00 hodin

Setkání hejtmana s občany; Pozvánka do kina; Pálení čarodějnic

Setkání s hejtmana s občany

Hejtman Libereckého kraje Martin Půta Vás zve na setkání, které se uskuteční v obřadní síni radnice v Hodkovicích nad Mohelkou zítra ve čtvrtek 27. dubna 2017 od 15:30 do 16:30 hodin. Přijďte debatovat o důležitých tématech našeho kraje.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny fanoušky kapely LUCIE na český dokumentární snímek LUCIE: PŘÍBĚH JEDNÝ KAPELY, ve kterém se tato populární skupina poprvé představí ve filmu. Představení se uskuteční v pátek 28. dubna 2017 od 19:00 hodin.


Pálení čarodějnic

I v letošním roce se koná tradiční pálení čarodějnic v neděli 30. dubna na kluzišti. Začátek program včetně vyhlášení nejkrásnější čarodějnice je v 20:15 hodin. Areál kluziště je otevřený již od 17 hodin. Občerstvení je zajištěno. Pořadatelé se těší na Vaši hojnou účast.Vytvořeno 26.4.2017 20:25:05 | přečteno 287x | irena.libalova
load