Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 26. listopadu a pátek 28. listopadu 2014, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Restaurace na Koupališti - skopové a kančí dobroty; Tradiční adventní setkání na našem náměstí; Horačky.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na další pokračování úspěšného amerického akčního thrilleru RYCHLE A ZBĚSILE 6. Přijďte si užít podívanou na odvážné jezdce a jejich rychlé vozy v pátek 28.listopadu 2014 v 19:00 hodin. Doporučená přístupnost je od 12 let.


Skopové a dančí dobroty

Restaurace Na Koupališti Vás srdečně zve v pátek 28. listopadu 2014 na skopové a dančí dobroty. Otevřeno je od 11:00 hodin a od 18:00 hodin Vám zahraje harmonika. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Tradiční adventní setkání

Tradiční adventní setkání se uskuteční již tuto sobotu 29. listopadu 2014 od 14:00 hodin na našem náměstí. Ve 14:30 hodin Vás svým vystoupením potěší děti naší mateřské školy, v 15:00 hodin proběhne dražba fotografií z akce Dívej se kolem sebe, od 16:00 hodin vystoupí místní hudební skupina Retro Five a vyvrcholením programu bude od 17:00 hodin vystoupení dětí naší základní školy a následné rozsvícení vánočního stromu. Po celou dobu bude probíhat stánkový prodej, občerstvení je zajištěno. Všichni jste srdečně zváni.


Horačky

Letošním prvním adventním koncertem je vystoupení folklorního souboru Horačky v neděli 30. listopadu 2014 od 18:00 hodin v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou. Srdečně zvou pořadatelé.Vytvořeno 26.11.2014 13:14:58 | přečteno 758x | irena.libalova
load