Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 26. srpna 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Uzavření ordinace praktického lékaře; Pozvánka na nohejbalové utkání; Grilování Na Koupališti. 

Uzavření ordinace praktického lékaře.

MUDr. Martin Malík oznamuje, že v pátek 28. srpna 2015 bude z provozních důvodů ordinace praktického lékaře uzavřena. Akutní případy ošetří MUDr. Srna. Podrobnější informace na www.medimal.cz. Děkujeme za pochopení. 


Pozvánka na nohejbalové utkání. 

V rámci přeboru Libereckého kraje se koná v pátek 28. srpna 2015 od 17:00 hodin na umělém povrchu u koupaliště nohejbalové utkání mezi SK Hodkovice n. M. a Lučany.


Grilování Na Koupališti.

Restaurace Na Koupališti Vás srdečně zve na grilování ryb a krkovic v pátek 28. srpna 2015 od 18:00 hodin. K poslechu Vám zahraje hudební skupina MUDr. Srny. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu. 

Vytvořeno 26.8.2015 9:56:01 | přečteno 551x | irena.libalova
load