Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 26. února a pátek 28. února 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Vy mlčíte, Karle? + Dekanémor; ZiPS - Čmelák Brundibár

Pozvánka na veřejné zasedání ZM

Zveme Vás na 2. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou, které se koná ve středu 4. března 2020 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na animovaný film PLAYMOBIL VE  FILMU. Představení se uskuteční v pátek 28. února 2020 v 17:30 hodin.


Vy mlčíte, Karle? + Dekanémor

Divadelní soubory Rendez-Vous a Kámoš Drámoš uvedou v sobotu 29. února 2020 v Městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou od 17:00 hodin představení "Vy mlčíte, Karle?" a od 18:00 hodin "Dekanémor".  Vstupné je dobrovolné.


ZiPS - Čmelák Brundibár

V neděli 3. března 2020 zahraje HAD pohádku "Čmelák Brundibár pátrá, radí, informuje aneb co se děje na louce...". Začátek představení je v 15:00 hodin v klubovně Monroe v 1. patře Kulturního domu Hodkovice nad Mohelkou.

Vytvořeno 26.2.2020 16:09:55 | přečteno 223x | irena.libalova
load