Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 26. září 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina - Jan Palach; Koncert Společná věc; Cvičení SPV

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nový český film Roberta Sedláčka JAN PALACH. Snímek sleduje několik posledních měsíců života Jana Palacha. Představení se uskuteční v pátek 28. září 2018 v 19:00 hodin. Doporučená přístupnost je 12 let.


Koncert Společná věc

Přijměte pozvání na koncert Společná věc. 2. října 2018 v 19:00 hodin rozezní pan Tomáš Pfeiffer Vodnářský zvon s doprovodem velkoplošné projekce. Koncert se uskuteční v Městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou. Informace o koncertech najdete na www.dub.cz. Předprodej vstupenek v pokladně Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. Pořadatelé se těší na Vaši návštěvu.


Cvičení SPV

SK Hodkovice nad Mohelkou, oddíl sport pro všechny oznamuje, že cvičení rodičů s dětmi a cvičení mladšího žactva bude vždy v pondělí od 17:30 hodin v nové sportovní hale.


Vytvořeno 26.9.2018 8:06:21 | přečteno 374x | irena.libalova
load