Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 27. a pátek 29. května 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Rockový karneval.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou českou animovanou pohádku MALÝ PÁN. Hlavní hrdina podnikne dlouhou, zábavnou, nebezpečnou i strašidelnou cestu, aby našel, co mu v životě chybí. Představení se uskuteční v pátek 29. května 2015 od 18.00 hodin.


Rockový karneval.

Hokejový oddíl SK Hodkovice nad Mohelkou pořádá v sobotu 30. května 2015 od 18:30 hodin na kluzišti Rockový karneval. Areál kluziště je otevřen od 17:00 hodin. Vstupné 130 Kč v předprodeji a 160 Kč na místě. Předprodej vstupenek v novinovém stánku na náměstí a v restauraci Na Koupališti. Všichni jste srdečně zváni. 

Vytvořeno 27.5.2015 16:18:48 | přečteno 531x | irena.libalova
load