Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 27. března 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Beseda s Naďou Konvalinkovou; Pozvánka do kina

Beseda s Naďou Konvalinkovou

Městská knihovna v Hodkovicích nad Mohelkou Vás zve do městského kina na besedu s herečkou Naďou Konvalinkovou zítra 28. března 2019 od 19:00 hodin. Vstupné je 150 Kč.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na americký animovaný film COCO. Představení se uskuteční v pátek 29. března 2019 v 17:30 hodin.

 


Vytvořeno 27.3.2019 10:49:32 | přečteno 277x | irena.libalova
load