Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 27. června 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Upozornění - zahradní kompostéry; Koncert v KáDéčku; Pozvánka na koncert Lenky Pecharové;  Veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou

Upozornění - zahradní kompostéry

Upozorňujeme občany, že do 30. června 2018 probíhá průzkum zájmu o zahradní kompostéry. Pokud jste dotazník neobdrželi do své poštovní schránky, je k dispozici na podatelně městského úřadu nebo na webových stránkách města.


Koncert v KáDéčku

Restaurace Kádéčko v Hodkovicích nad Mohelkou Vás zve na zahájení prázdnin. V pátek 29. června 2018 od 19:00 hodin vystoupí na terase KáDéčka kapela HIT s místní zpěvačkou Luckou Kotrmanovou. Těšit se můžete i na speciality z grilu.


Pozvánka na koncert Lenky Pecharové

Ve čtvrtek 28. června 2018 v 19:30 hodin Vás zveme do kostela sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou na koncert pražské pěvkyně Lenky Pecharové. Předprodej vstupenek je v knihkupectví. Cena vstupenky je 100 Kč.


Veřejné zasedání zastupitelstva města

Dnes od 18:00 hodin se v obřadní síni radnice koná5. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!

Vytvořeno 27.6.2018 11:38:51 | přečteno 284x | jana.mizerova
load