Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 27. dubna a pátek 29. dubna 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Čarodějnice 2016 v Hodkovicích nad Mohelkou; Kadeřnictví Visage.

Čarodějnice 2016.

Městské kulturní středisko Hodkovice nad Mohelkou ve spolupráci s horolezeckým oddílem, hokejovým oddílem a odborovou organizací KOVO Monroe Vás srdečně zvou na stavění májky a "Pálení čarodějnic". Společné zdobení věnce a jeho následné upevnění na májku a ruční stavění májky členy horolezeckého oddílu se letos koná už v pátek 29. dubna 2016 od 18:00 hodin na našem náměstí. Tradiční "Pálení čarodějnic" proběhne v sobotu 30. dubna 2016 v areálu kluziště. Začátek programu je v 20:15 hodin (areál je otevřený od 17:00 hodin). Občerstvení je zajištěno.


Kadeřnictví Visage.

Kadeřnictví Visage ve zdravotním středisku v Hodkovicích nad Mohelkou  oznamuje občanům, že je opět v provozu. Případné objednávky na tel. čísle 777 981 410. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Vytvořeno 27.4.2016 8:25:44 | přečteno 437x | irena.libalova
load