Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 27. srpna 2014, 11:00 a 17:00 hodin

Turnaj v líném tenise - sobota 30. srpna 2014; Zahájení topné sezony - pondělí 1. září 2014.

Turnaj v líném tenise

Hokejový oddíl HC Artur Čambuzy v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá v sobotu 30. srpna 2014 od 9:00 hodin TURNAJ V LÍNÉM TENISE pro děti a dospělé ve smíšených čtyřhrách. Turnaj se uskuteční v areálu Na kluzišti v Hodkovicích nad Mohelkou. Zápis účastníků je od 8:30 do 8:45 hodin. Zápisné je 30 Kč děti a 50 Kč dospělí. Pořadatelé se těší na Vaši účast.


Zahájení topné sezony

TEPLO HODKOVICE n. M. spol. s r. o. oznamuje, že dne 1. září 2014 začíná podle vyhlášky topná sezona. Na sídlišti Podlesí bude v pondělí 1. září 2014 natlakovaná otopná soustava v jednotlivých budovách a připravena k automatickému provozu. Žádáme obyvatele sídliště, aby si otevřeli regulační ventily do provozního stavu a v horních patrech odvzdušnili topení. Děkujeme za spolupráci. Aleš Zalabák, jednatel společnosti.


Vytvořeno 26.8.2014 15:42:31 | přečteno 732x | irena.libalova
load