Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 28. a pátek 30. listopadu 2018, 11:00 a 17.00 hodin

Pozvánka do kina; Adventní setkání, rozsvícení vánočního stromu a první adventní koncert; ZiPS 2018/2019

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny milovníky napětí na americké akční sci-fi Jurský svět: Zánik říše. Představení se uskuteční v pátek 30. listopadu 2018 v 19:00 hodin. Doporučená přístupnost je 12 let.


Adventní setkání, rozsvícení vánočního stromu a první adventní koncert

Město Hodkovice nad Mohelkou Vás srdečně zve v sobotu 1. prosince 2018 od 14:00 hodin na tradiční adventní setkání s rozsvícením vánočního stromu na hodkovickém náměstí. Na setkání vystoupí chrámový sbor Laurencius, děti z MŠ Sluníčko a ze ZŠ T. G. Masaryka v Hodkovicích nad Mohelkou a  vánoční kostelní sbor z Hodkovic nad Mohelkou. Navštíví nás anděl s vánoční poštou a vánoční strom slavnostně rozsvítíme v 17:00 hodin. Stánky s občerstvením jsou zajištěny. V neděli 2. prosince 2018 od 18:00 hodin Vás zveme na první adventní koncert v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích, kde vystoupí sbor Generace Gospel Choir. Podrobné informace naleznete na plakátech, v Kulturním kalendáři nebo na webových stránkách města Hodkovice nad Mohelkou.


ZiPS 2018/2019

V neděli 2. prosince 2018 v 15:00 hod. a potom každou neděli vždy v 15:00 hod. budou pohádky pro malé i velké v Klubovně Monroe, v prvním patře Kulturního domu v Hodkovicích nad Mohelkou. ZiPS zahájí amatérské loutkové divadlo Kašpárek Sokol Praha. Zahraje dvě pohádky. Pohádka Zachráněná nadílka je o tom, jak čerti chtějí Mikuláši pokazit nadělování dárků hodným dětem. Kašpárek a koza nadílku zachrání. Ve druhé pohádce Zimní pohádka aneb kam se poděla vánoční hvězda tančí sněhové vločky, dovádějí mrazíci. Jedna Hvězdička je zvědavá a neopatrná a spadne z nebe do studánky. Holomráz začne mrazit, zamrzne studánka a v ní i vánoční hvězdička. Rozmrazit studánku pomáhají děti Bětka, Vašík a všechny loutky. Nakonec se záchrana podaří.   


 


Vytvořeno 28.11.2018 11:00:30 | přečteno 332x | irena.libalova
load