Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 28. ledna 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Dovolená MUDr. Malík; Pozvánka do kina; Pozvánka na divadelní představení; Hasičský bál.

Veřejné zasedání ZM

1. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se uskuteční dnes 28. ledna 2015 od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech na výlepových plochách ve městě a na webových stránkách města. 


Dovolená MUDr. Malík

MUDr. Martin Malík oznamuje, že v týdnu od 2. února do 6. února 2015 bude ordinace praktického lékaře uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Po dobu dovolené zastupuje MUDr. Jiří Srna. Více informací na www.medimal.cz. 


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americký animovaný film o známých želvích hrdinech ŽELVY NINJA. Představení se uskuteční v pátek 30. ledna 2015 v 19.00 hodin. 
PROTOŽE TOTO PŘEDSTAVENÍ UZAVÍRÁ PRVNÍ POLOLETÍ NEJEN VE ŠKOLE, ALE I V NAŠEM KINĚ, OBDRŽÍ DIVÁCI PŘI NÁVŠTĚVĚ TOHOTO FILMU 2 RAZÍTKA DO SLEVOVÉ PRŮKAZKY.


Pozvánka na divadelní představení

Hodkovické Amatérské Divadlo - NAše HOdkovické LOUtkové Vás srdečně zve v neděli 1. února 2015 v 15:00 hodin do Kulturního domu v Hodkovicích nad Mohelkou  - zkušebna a klubovna HADU (1. patro) na divadelní představení Tři prasátka v podání Divadla z košíku z Liberce. 


Hasičský bál

Sbor dobrovolných hasičů Hodkovice nad Mohelkou pořádá v sobotu 7. února 2015 od 20:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou HASIČSKÝ BÁL. K poslechu a tanci hraje skupina Krakatit. Vstupné je 120 Kč. Rezervace na tel. čísle 602 569 262 p. Kuchta. Všichni jste srdečně zváni. 

Vytvořeno 28.1.2015 14:49:49 | přečteno 571x | irena.libalova
load