Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 29. března a pátek 31. března 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Revitalizace sídliště; SA Za Školou zahájil provoz

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na animovanou pohádku USA TROLLOVÉ, která vás nechá nahlédnout do světa veselých skřítků, co nade vše milují hudbu a tanec. Představení se uskuteční v pátek 31.března 2017 již v 19:00 hodin.


Revitalizace sídliště

Město Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na 1. veřejné setkání k projektu Revitalizace sídliště. Setkání se uskuteční v úterý 4. dubna 2017 od 18:00 hodin v jídelně Základní školy T. G. M. Hodkovice nad Mohelkou. Všichni jste srdečně zváni.


SA Za Školou zahájil provoz

Vážení spoluobčané a sportovci, v průběhu měsíce března byl zahájen provoz víceúčelového sportovního areálu Za Školou v Hodkovicích nad Mohelkou. Zasportovat si zde mohou jednotlivci i sportovní týmy. Přejeme příjemně prožité chvíle a hodně sportovních zážitků. Kontakty, ceník apod. najdete na webových stránkách města.

Vytvořeno 29.3.2017 15:53:52 | přečteno 245x | irena.libalova
load