Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 29. června 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Hodkovické léto her a zábavy; Pozvánka do kina

5. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou,

se uskuteční dnes 29. června 2016 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na výlepových plochách ve městě a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast.


Stavění z přírodnin

Všichni jste srdečně zváni na další z akcí Hodkovického léta a zábavy 2016, a to ve čtvrtek 30. června 2016 od 15:00 do 17:00 hodin na Stavění z přírodnin. Užijeme si les. Sraz je u laviček na křižovatce pod lesem "u Vrátilů". Těšíme se na Vás.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou a Kulturní dům v Hodkovicích nad Mohelkou zvou všechny zájemce na terasu KáDéčka na letní promítání, která proběhnou 1.července a 12. srpna 2016. Na  první promítání chceme pozvat především příznivce úspěšné americké komedie o svérázném medvídkovi  MÉĎA 2. Představení se uskuteční v pátek 1. července 2016 od 21:30 hod. na terase Kulturního domu, v případě nepříznivého počasí v sále Kulturního domu. V ceně vstupného, které činí 80 Kč, jsou zahrnuty nápoje zdarma v hodnotě 50 Kč. Na letním promítání se sponzorsky podílí Železářství Bradáč a firma J&J. 

 Vytvořeno 29.6.2016 13:01:37 | přečteno 534x | irena.libalova
load