Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 29. dubna a čtvrtek 30. dubna 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Stavění májky a pálení čarodějnic; Uzavření sběrného dvora; Pozvánka do kina; Veřejné zasedání ZM; Znovuotevření Restaurace Pod Kostelem; Pizzerie Hodkovice opět v provozu; Doručovatel novin.

Stavění májky a pálení čarodějnic.

Městské kulturní středisko Hodkovice nad Mohelkou, horolezecký oddíl, hokejový oddíl a odborová organizace KOVO Monroe Vás srdečně zvou NA TRADIČNÍ STAVĚNÍ MÁJKY A PÁLENÍ ČARODĚJNIC. Akce bude zahájena ve čtvrtek 30. dubna 2015 v 19:00 hodin na našem náměstí společným zdobením věnce a ručním postavením májky pomocí lan členy horolezeckého oddílu. Poté se vydá lampionový průvod městem na kluziště, kde bude program zahájen v 20:15 hodin. Občerstvení je zajištěno v areálu kluziště. 


Uzavření sběrného dvora v Pelíkovické ulici.

Oznamujeme občanům, že sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude v sobotu 2. května 2015 uzavřen z důvodu dovolené, Odpad je možné odložit do sběrného dvora v Mánesově ulici. Děkujeme za pochopení. 


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na český film STOLETÍ MIROSLAVA ZIKMUNDA o životních osudech známého českého cestovatele, který spolu s Jiřím Hanzelkou podnikl dvě velké expedice po světě. Divácké hodnocení filmu je 87%. Představení se uskuteční v neděli 3. května 2015 od 16.00 hodin. V pátek 1.května 2015 kino nepromítá.


Veřejné zasedání zastupitelstva města.

3. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 6. května 2015 od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Program zasedání je na plakátech na výlepových plochách ve městě a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast. 


Znovuotevření Restaurace Pod Kostelem.

Upozorňujeme občany, že byla znovu otevřena Restaurace Pod Kostelem. Otevírací doba je od pondělí do neděle od 10:00 do 22:00 hodin. Restaurace nabízí polední menu i minutkový jídelníček. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Pizzerie Hodkovice opět v provozu.

Pizzerie Hodkovice opět v provozu. Nabídka, ceny i telefonní číslo zůstávají stejné. Personál se těší na Vaši objednávku. 


Doručovatel novin.

Pobočka České pošty v Hodkovicích nad Mohelkou hledá pracovníka na pozici doručovatele novin. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B. Rozsah práce je 6 dní v týdnu cca od 5:00 do 7:30 hodin. Obracejte se prosím na telefon 607 246 798.Vytvořeno 29.4.2015 12:48:26 | přečteno 586x | irena.libalova
load