Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 29. listopadu a pátek 1. prosince 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Adventní setkání na našem náměstí a adventní koncert Ireny Budweiserové; Chameleon Leon; Jehněčí a srnčí dobroty v restauraci Na Koupališti; Uzavření sběrného dvora v Mánesově ulici. 

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na českou pohádku ANDĚL PÁNĚ 2. Film uvedeme v pátek 1. prosince 2017 v 18:30 hodin. Před promítáním proběhne v předsálí kina vernisáž výstavy fotografií Hany Linkové ZAOSTŘENO NA HODKOVICE. Zahájení je naplánováno na 17:30 hodin.

Do městského kina zveme všechny diváky také v sobotu 2. prosince 2017, kdykoli mezi 14. a 17. hodinou, na pásmo krátkých starých českých animovaných pohádek VÁNOČNÍ SEN. Pásmo budeme promítat třikrát za sebou. Vstup zdarma.


Adventní setkání na našem náměstí a adventní koncert Ireny Budweiserové

Městské kulturní středisko a Město Hodkovice nad Mohelkou Vás zvou na tradiční adventní setkání v sobotu 2. prosince 2017 od 14:00 hodin na našem náměstí. Vystoupí děti z Mateřské školy Sluníčko, děti ze základní školy a  soubor Horačky. V přízemí radnice bude umístěn vánoční stromek, který můžete ozdobit společně s Vašimi dětmi ozdobami, které si přinesete. Během celého setkání bude v městském kině promítáno pásmo pohádek a přístupná bude výstava fotografií Hany Linkové. Prezentaci své činnosti představí na stáncích mateřská škola, základní škola a Rodinný klub Motýlek. Prodejny domácích potřeb, ovoce a zeleniny, květin, butik na náměstí a Dárkové zboží Jiřina prodlužují svoji prodejní dobu během adventního setkání a srdečně Vás zvou k nákupům s překvapením. Občerstvení a stánkový prodej zajišťují místní organizace a spolky. Na závěr v 17:00 hodin společně rozsvítíme vánoční strom na našem náměstí.

Zahájení adventního času pokračuje v neděli 3. prosince 2017 prvním adventním koncertem v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou, kde od 18:00 hodin vystoupí sólistka skupiny Spirituál Kvintet Irena Budweiserová. Vstupné je 200 Kč. Všichni jste srdečně zváni. 


Chameleon Leon

V neděli 3. prosince 2017 bude pohádkou Chameleon Leon - o tom, jak malý popleta může zachránit své kamarády, zahájena Zimní pohádková sezóna 2017. Začátek představení je v 15:00 hodin v klubovně Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou.


Jehněčí a srnčí dobroty v restauraci Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou Vás srdečně zve v pátek 1. prosince 2017 po celý den na jehněčí a srnčí dobroty. Otevřeno je od 11:00 hodin. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu. 


Uzavření sběrného dvora v Mánesově ulici

Upozorňujeme občany, že sběrný dvůr v Mánesově ulici je dočasně mimo provoz. Obnovení provozu předpokládáme v průběhu ledna 2018. Stavební a nebezpečné odpady vybírají v souladu s platnými ceníky sběrné dvory v Liberci a Turnově. Pneumatiky doporučujeme v rámci zpětného odběru odevzdat u prodejce.  Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici tyto druhy odpadů nepřebírá. Děkujeme za pochopení.Vytvořeno 29.11.2017 12:52:19 | přečteno 345x | irena.libalova
load