Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 29. sprna a pátek 31. srpna 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Nohejbalové utkání; Poslední Cesta za poznáním; Oldies party; Dovolená MUDr. Srna; Zahájení topné sezony

Nohejbalové utkání

Nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje mezi SK Hodkovice n. M. a NO Lučany se koná v pátek 31. srpna 2018 od 16:30 hodin na antukových kurtech na kluzišti.


Poslední Cesta za poznáním

Spolek rodáků a přátel Hodkovic pořádá v sobotu 1. září 2018 poslední Cestu za poznáním. Start je na hodkovickém nádraží od 9:00 do 10:00 hodin. Cíl je ve Skalním údolí, kde je zajištěno občerstvení s hudbou, divadelní představení souboru HAD, nafukovací hrad pro děti a další atrakce. Srdečně zvou pořadatelé!


Oldies party

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou  pořádá 1. září 2018 od 18:00 hodin Oldies party. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu!


Dovolená MUDr. Srna

Ordinace praktického lékaře MUDr. Jiřího Srny bude ve dnech 3. - 7. září 2018 uzavřena z důvodu dovolené. Zástup zajišťuje MUDr. Renata Zikmundová v Českém Dubu.


Zahájení topné sezony

Firma Teplo Hodkovice nad Mohelkou tímto oznamuje, že 1. září začíná podle vyhlášky topná sezona. Na sídlišti Podlesí a v přilehlé části Mánesovy ulice bude v pondělí 3. září 2018 natlakována otopná soustava v jednotlivých budovách a připravena k automatickému provozu. Žádáme obyvatele těchto domů, aby si otevřeli regulační ventily do provozního stavu a v horních patrech odvzdušnili topení.


Vytvořeno 29.8.2018 14:23:12 | přečteno 336x | irena.libalova
load