Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 3. a pátek 5. října 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Volby do zastupitelstev obcí; Pozvánka do kina

Volby do zastupitelstev obcí

V pátek 5. října a v sobotu 6. října 2018 se konají volby do zastupitelstva města v Hodkovicích nad Mohelkou. Volební místnosti v Základní škole T. G. M. v Hodkovicích nad Mohelkou budou otevřeny v pátek od 14:00 do 22:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 14:00 hodin. Voliči bude umožněno hlasování poté, kdy prokáže svoji totožnost a státní občanství České republiky (platným občanským průkazem nebo cestovním pasem), popřípadě státní občanství státu, jehož občané jsou oprávněni volit na území České republiky. Více informací najdete na webových stránkách města. 


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny příznivce hrdinů studia MARVEL na akční sci-fi AVENEGERS: INFINITY WAR. Doporučená přístupnost je 12 let. Představení se uskuteční v pátek 5. října 2018 od 19:00 hodin

Vytvořeno 3.10.2018 10:07:42 | přečteno 252x | irena.libalova
load