Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 3. června a pátek 5. června 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Sportovní areál ZŠ - omezení přístupnosti pro veřejnost

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na úspěšný český dokument o zneužívání dětí na internetu V SÍTI. Představení se uskuteční v pátek 5. června 2020 od 19:00 hodin. Představení je přístupno od 15 let.


Sportovní areál ZŠ - omezení přístupnosti pro veřejnost

Sportovní areál za ZŠ Hodkovice nad Mohelkou, včetně dětského hřiště, bude v době od 25. května do 30. června 2020 (s výjimkou víkendů) vždy od 8:00 do 14:30 hodin pro veřejnost uzavřen a bude sloužit pouze pro potřeby ZŠ. O víkendech bude sportovní areál pro veřejnost otevřen.

Vytvořeno 3.6.2020 15:01:29 | přečteno 147x | irena.libalova
load