Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 3. dubna a pátek 5. dubna 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Ukliďme svět! Ukliďme Česko!; Restaurace Na Koupališti - vepřové hody

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na českou rodinnou komedii LÉTO S GENTLEMANEM s Jaromírem Hanzlíkem v hlavní roli. Představení se uskuteční v pátek 5. dubna 2019 od 19:00 hodin.


Ukliďme svět! Ukliďme Česko!

V rámci akce Ukliďme svět! Ukliďme Česko! se koná v sobotu 6. dubna 2019 úklidová akce i v Hodkovicích nad Mohelkou, a to pod názvem Ukliďme si křížovou cestu "Kapličky". Sraz účastníků je v 10:00 hodin na náměstí T. G. Masaryka, odkud se půjde okolo místního hřbitova směrem ke kapličkám a pokud bude počasí přát, tak se bude pokračovat ještě směrem na Sychrov k Boženicím a zpět. S  sebou si nemusíte brát na úklid vůbec nic, jenom dobrou náladu a chuť udělat dobrý skutek pro naši přírodu i pro sebe. Na úplném konci čeká všechny zúčastněné sladká odměna. Akci pořádá a informace Vám podá Petra Nagyová, tel. 605 262 137. Likvidaci odpadů zajistí Technické služby Hodkovice.


Restaurace Na Koupališti - vepřové hody

Restaurace Na Koupališti Vás srdečně zve na vepřové hody, které se konají ve dnech 5. - 7. dubna 2019. V pátek 5. dubna a v sobotu 6. dubna Vám bude hrát živá hudba. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.Vytvořeno 3.4.2019 9:44:38 | přečteno 289x | irena.libalova
load