Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 3. prosince 2014 a pátek 5. prosince 2014, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Generace Gospel Choir; 5. veřejné zasedání ZM.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou českou komedii Modelky s. r. o. z prostředí modelingových agentur. V hlavní roli se poprvé po 18 letech objeví na filmovém plátně Regina Rázlová. Představení se mimořádně uskuteční v neděli 7. prosince 2014 v 17.00 hodin. Před promítáním filmu proběhne malá módní přehlídka.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny zájemce na výstavu fotografií Jiřího Kouřila LOVCI BOUŘEK. Výstava bude poprvé zpřístupněna v neděli 7. 12. 2014 od 16.00 do 17.00 hodin. Dále pak vždy před každým filmovým představením do konce února 2015.


Generace Gospel Choir

Adventní gospelový koncert  v podání skupiny Generace Gospel Choir se uskuteční v neděli 7. prosince 2014 od 18:00 hodin v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou.


Veřejné zasedání zastupitelstva města

5. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 10. prosince 2014 od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Všichni jste srdečně zváni. Program zasedání je zveřejněn na plakátech na výlepových plochách ve městě a webových stránkách města.


Vytvořeno 3.12.2014 15:56:21 | přečteno 846x | irena.libalova
load