Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 3. srpna 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Překvapení u DPS; Memoriál Karla Stoklasy

Překvapení u DPS

Na čtvrtek 4. srpna 2016 je připravena další z akcí Hodkovického léta her a zábavy 2016. Tentokrát je sraz u Domu s pečovatelskou službou v Hodkovicích nad Mohelkou, kde si užijí zábavu malí, velcí, mladí i dříve narození. Připraveno je i hudební překvapení. Těšíme se na Vás ve čtvrtek od 15:00 do 18:00 hodin u DPS.


Memoriál Karla Stoklasy

15. ročník nočního nohejbalového turnaje trojic Memoriál Karla Stoklasy se uskuteční v sobotu 6. srpna 2016 od 17:00 hodin na tenisových kurtech na kluzišti. Tradiční občerstvení během turnaje je zajištěno. Srdečně zvou pořadatelé.

Vytvořeno 5.8.2016 13:19:21 | přečteno 373x | irena.libalova
load