Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 3. září 2014, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Kurz angličtiny pro dospělé.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americký hudební film JUSTIN BIEBER´S BELIEVE. Film sleduje Justinovu cestu od neznámého chlapce až k současné slávě.  Představení se uskuteční v pátek 5.září v 19.00 hodin. Pravidelní diváci mohou i v letošním roce využívat slevové kartičky.
V předsálí kina je instalována výstava fotografií z letních dětských táborů, kterých se zúčastnily převážně hodkovické děti. Výstavu si můžete prohlédnout před každým filmovým představením až do konce listopadu.


Kurz angličtiny pro dospělé

ZŠ TGM v Hodkovicích nad Mohelkou organizuje i v letošním roce Kurz angličtiny pro dospělé. Kurz je určen mírně pokročilým zájemcům. Zájemci se mohou hlásit na tel. čísle: 730 109 927, na e-mailové adrese: banghova@zshodkovice.cz nebo na zahajující schůzce. Začátek kurzu je ve středu 17. září 2014 v 17:15 hodin v základní škole. Kurzovné je 2700,- Kč na školní rok.Vytvořeno 3.9.2014 15:02:39 | přečteno 726x | irena.libalova
load