Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 30. ledna a pátek 1. února 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Nedělní pohádka; Veřejné bruslení; Lyžování na Buříně; Volejbal pro mládež - pravidelné tréninky; Penzion V Údolí - Jílové

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny milovníky příběhů dvou kutilů na další pokračování jejich příhod v českém animovaném filmu PAT A MAT: ZIMNÍ RADOVÁNKY. Představení se uskuteční v pátek 1. února 2019 v 17:30 hodin.


Nedělní pohádka

Zimní pohádková sezóna pokračuje pohádkou O slepičce kropenaté v podání loutkářského souboru Na Židli z Turnova. Představení se koná v neděli 3. února 2019 od 15:00 hodin v klubovně Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou.


Veřejné bruslení

SK Hodkovice nad Mohelkou, oddíl hokeje informuje, že kluziště je v provozu ve všední dny od 14:30 do 17:30 hodin, o víkendu od 9:00 do 18:00 hodin. Přijďte si zabruslit!


Lyžování na Buříně

SK Hodkovice nad Mohelkou, lyžařský oddíl oznamuje, že lyžařský vlek na Buříně bude v provozu v pátek 1. února a o víkendu 2.  a 3. února 2019 vždy od 9:00 do 16:00 hodin. Příští týden bude vlek v provozu od úterý 5. února do pátku 8. února 2019 od 8:30 do 12:30 hodin. Lyžaři se těší na Vaši návštěvu!


Volejbal pro mládež - pravidelné tréninky

SK Hodkovice nad Mohelkou, oddíl volejbalu informuje, že v úterý 5. února 2019 začínají pravidelné tréninky volejbalu pro mládež od 11 do 17 let. Tréninky budou vždy od 17:00 hodin ve sportovní hale.


Penzion V Údolí -  Jílové

Profesionální tým nově otevřené restaurace s penzionem V Údolí v Jílovém Vás zve k příjemnému posezení v krásném prostředí. K dispozici je široký výběr minutkových specialit, pizz, dezertů a od pondělí do pátku i nabídka hotových jídel. Samozřejmě vynikající čepovaný Plzeňský Prazdroj, světlý i tmavý Kozel. V odděleném salonku s kapacitou až 24 osob je možno uspořádat firemní večírky, školení, rauty, svatební a smuteční hostiny nebo jiné oslavy. Otevřeno je sedm dní v týdnu od 11:00 do 22:00 hodin, v pátek a v sobotu do 23:00 hodin.

Vytvořeno 30.1.2019 10:07:58 | přečteno 256x | irena.libalova
load