Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 30. října a pátek 1. listopadu 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; ZŠ - sběr papíru

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou českou komedii ROMÁN PRO POKROČILÉ s Markem Vašutem v hlavní roli. Představení se uskuteční v pátek 1. listopadu 2019 v 19:00 hodin. Film je přístupný od 12 let.


ZŠ - sběr papíru

Základní škola Hodkovice nad Mohelkou pořádá sběr papíru, a to od úterý 5. listopadu do čtvrtka 7. listopadu 2019 vždy ráno od 7:00 do 8:00 hodin a odpoledne od 15:00 do 17:00 hodin. Papír, časopisy, noviny, kartony budou vybírány za školou u školní jídelny.


Vytvořeno 1.11.2019 13:27:18 | přečteno 333x | irena.libalova
load