Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 30. září a pátek 2. října 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Faistauerův memoriál; Kuřecí víkend s pivovarem Podkováň.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na českou rodinnou komedii s Ondřejem Vetchým a Simonou Stašovou v hlavních rolích ŽIVOT JE ŽIVOT. Tři dospívající dcery, jejich nápadníci i milostné zápletky rodičů Vás určitě pobaví. Představení se uskuteční v pátek 2. října 2015 v 19:00 hodin.


Faistauerův memoriál.

40. ročník lesního běhu Faistauerův memoriál se koná v sobotu 3. října 2015 od 9:00 hodin ve Skalním údolí v Hodkovicích nad Mohelkou. Závodí se podle pravidel lyžování o hodnotné ceny. Podrobnosti k závodu najdete na webových stránkách města a na plakátech.


Kuřecí víkend s pivovarem Podkováň.

Restaurace hotelu Arcivévoda Štěpán v Hodkovicích nad Mohelkou si Vás dovoluje pozvat na víkendovou sobotu s pivovarem Podkováň a pečenými kuřaty. Dobré pivko mnoha druhů, pečená kuřata pěkně velká cca 1,5 kg za super cenu 91 Kč a od 16:00 zpříjemní atmosféru Misuginova harmonika. Personál restaurace a hotelu se na Vás těší v sobotu 3. října 2015.  

Vytvořeno 30.9.2015 10:21:02 | přečteno 514x | irena.libalova
load