Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 31. srpna 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Našla se fenka německého ovčáka; Zahájení topné sezóny na sídlišti Podlesí; Hodkovické léto her a zábavy 2016 - Zdatná koloběžka.

Našla se fenka německého ovčáka

Dnes ráno byla na našem náměstí nalezena fenka německého ovčáka hnědé barvy s červeným obojkem. Bližší informace na tel. 485 145 353 nebo u pana Honců v České ulici čp. 148, tel. 724 234 335.


Zahájení topné sezóny na sídlišti Podlesí

Teplo Hodkovice nad Mohelkou spol. s r. o. tímto oznamuje, že 1. září začíná dle vyhlášky topná sezóna. Na sídlišti Podlesí bude 1. září 2016 natlakovaná otopná soustava v jednotlivých budovách a připravena k automatickému provozu. Žádáme obyvatele sídliště, aby si otevřeli regulační ventily na radiátorech do provozního stavu a v horních patrech odvzdušnili topení. Děkujeme za spolupráci.


Hodkovické léto her a zábavy 2016 - Zdatná koloběžka

Léto ještě neskončilo, a tak se ve čtvrtek 1. září 2016 v době od 15:00 do 18:00 hodin sejdeme na našem náměstí. Pojďte si vyzkoušet, co všechno dovedete na koloběžce. Čeká na Vás časovka, překážky i "přezouvání". Těšíme se na Vás.

Vytvořeno 31.8.2016 12:19:49 | přečteno 434x | irena.libalova
load