Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 4. června 2014, 17:00 hodin

Sběrný dvůr Pelíkovická ulice; Pozvánka do kina. 

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici

Upozorňujeme občany, že sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude zítra ve čtvrtek 5. června 2014 otevřen pouze odpoledne od 14:00 do 16:00 hodin. Děkujeme za pochopení. 


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americkou animovanou komedii v českém znění Norman a duchové. Představení se uskuteční v pátek 6. června 2014 v 19:00 hodin. 

Vytvořeno 4.6.2014 14:18:45 | přečteno 717x | irena.libalova
load